IV. ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ - ARALIK 2020

      WORLD MEDIA GROUP /
ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ 2021 GÖRÜŞMELER BAŞLADI

 

ENDÜSTRİ 4.0 DERGİSİ  MAYIS - HAZİRAN 2021 SAYISINDA NELER VAR?

* TUBİSAD YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ * BİLL GATES : "ATILIMLAR 2021'İ DAHA İYİ HALE GETİRECEK"... *SAARLAND : ENDÜSTRİNİN GÜCÜNE İNANÇ ... * TÜSİAD : 2021 EKONOMİ KONFERANSI ... *  ABB ROBOT YAZILIMLARI...* İGİAD : " DİJİTAL DEVRİME HAZIR OLMAK GEREKİR" ...*MAKALE : "ENDÜSTRİDE PLM DİJİTALİZASYON"

                                      

WORLD MEDIA GROUP ENDÜSTRİ 4.0  DERGİSİ SEKTÖRLERİN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR.  2021'DE DE 2 AYLIK PERİYODLARLA YAYININA DEVAM EDECEK OLAN TÜRKİYE'NİN GERÇEK ANLAMDA ENDÜSTRİ 4.0 DERGİSİNDE YERİNİZİ AYIRTMAYI UNUTMAYIN...OCAK  - ŞUBAT  2021  SAYIMIZDA ENDÜSTRİ 4.0'IN  PANORAMASI VE SEKTÖRDEN EN GÜNCEL EN ÖNEMLİ HABERLER YER ALIYOR. KUŞE KAĞIDA TAM 100 SAYFA HAZIRLADIĞIMIZ SON SAYIMIZ YAYINDA...

 ÜRETİMİN SÜPER LİGİ WORLD MEDIA GROUP /  ENDÜSTRİ 4.0 DERGİSİ...

İlk üç Endüstri 4.0 Zirvemizin tüm detaylarının yer aldığı ENDÜSTRİ 4.0 Kitabımız yayınlandı. 192 Sayfa olan  bu kitabımızda yeni bir çağın üretim sistemlerini detaylarıyla bulacaksınız. Dergilerimize 2021 yılında abone olan herkese üzretsiz. 

 Eylül - Ekim 2021  Sayısı

 Temmuz -Agustos-2021Sayısı

Mayıs - Haziran -2021 Sayısı

Endüstrinin Gücüne İnanç

Germany’s Saarland endüstriyel alanların artışına katkıda bulunuyor ve üretim şirketlerine imkan sağlıyor gwSaar'ın Genel Müdürü Thomas Schuck, Saarland eyaletinin ekonomik kalkınma hedefini "Kendimizi, Saarland sınırlarını aşıp AB pazarına dahil olmak isteyen şirketlerin ortağı olarak görüyoruz. Sadece başarıya ulaştıran adımlarda değil ondan sonraki süreçte de şirketlerin yanında olmayı planlıyoruz.” sözleriyle açıklıyor. “Yatırımcı hizmetimizi uzun yıllarca buna göre oluşturduk ve sürekli iyileştirdik. Bugün, ilk konum bilgilerinden destek ve finansmanla ilgili danışmanlıklara, gayrimenkul ve arazi arama ve geliştirmeye kadar her şeyi tek bir kaynaktan sunabiliyoruz."

Haberin Devamı

 

    "Endüstri 4.0 ve  detaylar"  dergilerimizde...

Sitede ara

© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.