IV. ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ - ARALIK 2020

      WORLD MEDIA GROUP /
ENDÜSTRİ 4.0 ZİRVESİ 2022 GÖRÜŞMELER BAŞLADI

 

ENDÜSTRİ 4.0 DERGİSİ  MART - NİSAN  2022 SAYISINDA NELER VAR?

* TUBİSAD YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ * BİLL GATES : "ATILIMLAR 2022'Yİ DAHA İYİ HALE GETİRECEK"... *SAARLAND : AVRUPA'NIN MERKEZİNDE HİDROJEN SEKTÖRÜ ... * TÜSİAD : 2022 EKONOMİ KONFERANSI ... *  ABB ROBOT YAZILIMLARI...* İGİAD : " DİJİTAL DEVRİME HAZIR OLMAK GEREKİR" ...*MAKALE : "ENDÜSTRİDE PLM DİJİTALİZASYON"

                                      

WORLD MEDIA GROUP ENDÜSTRİ 4.0  DERGİSİ SEKTÖRLERİN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR.  2022'DE DE 2 AYLIK PERİYODLARLA YAYININA DEVAM EDECEK OLAN TÜRKİYE'NİN GERÇEK ANLAMDA ENDÜSTRİ 4.0 DERGİSİNDE YERİNİZİ AYIRTMAYI UNUTMAYIN...MART -  NİSAN   2022  SAYIMIZDA ENDÜSTRİ 4.0'IN  PANORAMASI VE SEKTÖRDEN EN GÜNCEL EN ÖNEMLİ HABERLER YER ALIYOR. KUŞE KAĞIDA TAM 100 SAYFA HAZIRLADIĞIMIZ SON SAYIMIZ YAYINDA...  ÜRETİMİN SÜPER LİGİ WORLD MEDIA GROUP /  ENDÜSTRİ 4.0 DERGİSİ...

Endüstri 4.0 Dergisi 

Mayıs- Haziran  2022

Ekonomik Nokta Dergisi 

Mayıs  2022 Sayısı

                                                                                                                                                                                                                                      AB’nin merkezindeki hidrojen sektörü

Germany’s Saarland’da, enerji yoğun ekonomi sektörlerini iklim nötr haline getirme umudunu yaratan ilginç ve büyük umutlar vaat eden yeni bir ekonomi sektörü gelişiyor.

Haberin Devamı

kısa ... kısa ... kısa ...

*WORLD MEDIA GROUP  olarak; bu yıl  dördüncüsünü  organize ettiğimiz  "WORLD MEDIA GROUP Endüstri 4.0 Zirvemiz" Aralık 2022'de... 

 * WORLD MEDIA  GROUP olarak; 25 - 29  Nisan   2022'de  Almanya Hannover 'de gerçekleştirilecek;  Hannover Messe  2022'deyiz.  Bu fuar da da Avrupa dağıtımını da yaptığımız; İngilizce Machine & Automation Magazine yayınımızın geniş çaplı sirkülasyonunu gerçekleştireceğiz. Yerli Üreticilerimiz  bu yayın sizin için. 

*WORLD MEDIA GROUP olarak;  10 - 12  Mayıs  2022'de   
 Almanya Berlin'de  gerçekleştirilecek;  CWIEME Berlin 2022'deyiz. Bu fuara özel çıkardığımız; İngilizce - Türkçe basılan Elektrik Pano Dergimizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. 

 

İlk üç Endüstri 4.0 Zirvemizin tüm detaylarının yer aldığı ENDÜSTRİ 4.0 Kitabımız yayınlandı. 192 Sayfa olan  bu kitabımızda yeni bir çağın üretim sistemlerini detaylarıyla bulacaksınız. Dergilerimize 2022 yılında abone olan herkese üzretsiz. 

 

Sitede ara

© 2016 Tüm Hakları Saklıdır.